Vše o nákupu

Zboží

  • Vlastní třídění z „originálu” – samotřídění

Pro Vás, kteří máte rádi "originál" a nemáte možnost si ho vytřídit ve svých prostorách, máme přímo v areálu VO prostory, kde si můžete u nás zakoupený "originál" sami vytřídit a odvézt pouze to, co si sami vyberete. Odpad z třídění pak zlikvidujeme na vlastní náklady a Vy s ním nemáte žádné starosti. Můžete přijet po dohodě dokonce i v sobotu nebo neděli a vzít si na pomoc rodinu nebo přátele.

Výhodou pro Vás je, že neplatíte naše třídění ani naši režii.

Alternativou vlastního třídění je Kusový výběr z „ORIGINÁLU“. Je to možnost si po kuse vytřídit zboží stejně jako u samotřídění, nemusíte si ale kupovat a platit množství „originálu“, ale zaplatíte pouze jen za vybrané zboží. Cena je pak stanovena dle vybraného množství - vhodnější pro dražší druhy ORG (Holandsko).

  • Vlastní výběr z již vytříděného zboží

Pro zákazníky, kteří se nechtějí probírat množstvím ORG nabízíme možnost vlastního kusového výběru přímo z již vytříděného zboží ve vozících. Výhodou je, že zaplatíte tedy pouze to, co víte že prodáte. Můžete přijet i v sobotu a vzít si na pomoc rodinu nebo přátele. Také můžete zvolit pro Vás nejvýhodnější variantu a zakoupit si již vytříděné zboží (celý vozík) za minimální cenu a dotřídit si ho sami doma.

  • „Akce PIZZA“

Při vlastním třídění a vlastním výběru u nás dostanete zdarma jako malou pozornost malé občerstvení – pizzu. Můžete si vybrat dokonce ze 40 druhů pizzy. Kafe nebo čaj je u nás samozřejmostí.

  • Balené zboží

V našem skladu Vám samozřejmě nabídneme i široký sortiment druhově tříděného zboží, které je balené v plastových pytlích o váze od 2 do 10 kg, popřípadě dle objednávky. Také nabízíme originál zboží tříděné v třídírnách přímo v Anglii.

  • Přímý prodej „originálu” (netříděného textilu)

Pro ty z Vás, kdo stále máte rádi "originál" nabízíme také možnost jeho přímého nákupu v našem skladu. Ten si pak můžete odvézt a vytřídit si ho v klidu ve vlastních prostorách.

  • Čistící textilie

Pro řemeslníky i velké firmy dodáváme čistící hadry. Tyto jsou tříděné, stoprocentně savé. Balení je v balíčcích o váze 10 kg. Bližší informace na www.cistici-hadry.cz.

lista

Ceník

Ceník Vám rádi zašleme po vyplnění a odeslání formuláře níže - do zprávy nutně připište místo Vašeho podnikání.

lista

Doprava

  • Pro dopravu menších zásilek využíváme kurýrní služby DPD. Ceny přeprav můžete najít na Internetových stránkách kurýrní služeby – www.dpd.cz,  K vypočítanému dopravnému účtujeme balné dle skutečných nákladů.
  • Pro dodávky většího množství zboží (do 2 t) máme vlastní rozvoz. Cena dopravy je 7,-Kč/km jen jeden směr jízdy. Při nákupu zboží nad 10.000,-Kč je sleva na dopravné 50%. Při nákupu zboží v ceně nad 20.000,-Kč je doprva zdarma. 
  • Provádíme i pravidelné rozvozy zboží po celé ČR. Objednávky na dovoz zboží telefonicky, emailem.